Gwiazdy będą kwestować na rzecz Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders – 18.11.2017 r., PKiN

Gotuj się do pomocy! To cykl wydarzeń (głównie kulinarnych), podczas których kwestujemy na rzecz naszych Podopiecznych!

W imieniu Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders, Stowarzyszenia Hospicjum Domowe oraz organizatorów Festiwalu Pierogów Świata (vol.2) – Smaczny Targ – zapraszamy do odwiedzenia PKiN (Sala Ratuszowa) w najbliższą sobotę, 18.11. w godzinach 12.00-19.00. Tego dnia w ramach programu “Gotuj się do pomocy!” znane osobowości ekranu, TV i teatru będą razem z wolontariuszami i zespołem przygotowywać pierogi, które następnie będą charytatywnie kwestowane na rzecz wsparcia działań hospicjum i pomocy dla Podopiecznych.

Gotować się do pomocy będą m.in. Marcin Troński, Agata Passent, Rafał Maślak, Piotr Zelt, Józef Pawłowski, Lucyna Malec, Wojciech Medyński, Miłka Skalska, Wojciech Malajkat, Michał Żebrowski i inni.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1943660575958095/

W imieniu naszych Podopiecznych, wolontariuszy i wszystkich pracowników z góry dziękujemy za okazane zainteresowanie i Waszą obecność. Gotujmy się do pomocy!