Orlen Warsaw Marathon dla Podopiecznych Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders

23 kwietnia w ORLEN Warsaw Marathon biegniemy dla naszych Podopiecznych. Biegniesz, by sprawdzić siebie i swoje możliwości? Pobiegnij też dla innych! Dopisz swój cel! Pobiegnij w maratonie albo Biegu OSHEE 10 km, a na mecie podziel się sercem w akcji charytatywnej „Dar Serca dla Podopiecznych Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders”.

Dar serca dla Podopiecznych Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders

Jak możesz dla nas pobiec? Wejdź na stronę www.orlenmarathon.pl/darserca/lista, wybierz Dar serca dla podopiecznych Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders, i dobiegnij na metę dla siebie ale i dla naszych Podopiecznych. Dla tych, którym ziemski czas biegnie zdecydowanie szybciej niż nam zdrowym. Bądźcie z nami i śledźcie nas na bieżąco w naszych kanałach społecznościowych.

Więcej informacji: www.orlenmarathon.pl/darserca-o-akcji

Stwórzmy drużynę “z serca dla serca”!