Gotuj się do pomocy!

Gotuj się do pomocy! to nasz autorski cykl wydarzeń, głównie kulinarnych, w których kwestując na rzecz naszych Podopiecznych krzewimy ideę hospicyjną, niesiemy przesłanie Cicely Saunders oraz promujemy wolontariat – nie tylko hospicyjny. Wspierają nas w tym znani i lubiani – aktorzy, piosenkarze, gwiazdy ekranu.

Zobacz w Galerii nasze dotychczasowe edycje.

Jeśli jesteś organizatorem festiwali, targów lub innych wydarzeń – gotujemy się do pomocy i chętnie skorzystamy z Twojego zaproszenia. Napisz do nas: domowe@hospicjum.warszawa.pl

Najbliższe terminy:

21 lipca 2019
Iskra, Pole Mokotowskie
ul. Wawelska 5, Warszawa

Gotuj się do pomocy! Kuchnia Imigrantów – piknik międzykulturowy

Tym razem widzimy się 21 lipca 2019 roku, w Iskrze na Polach Mokotowskich w Warszawie, przy ul. Wawelskiej 5, w godz. 12:00-19:00 podczas Kuchni Imigrantów – pikniku międzykulturowego. Przez cały dzień ze znanymi i lubianymi lepimy pierogi z różnych stron świata. Całkowity dochód z kwesty zostanie przeznaczony na opiekę nad Podopiecznymi naszego Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders.