Szukamy lekarzy – ogłoszenie o pracę

Szukamy lekarzy do pracy w Hospicjum Domowym im. Cicely Saunders w Warszawie (Wawer). Opiekujemy się pacjentami w rejonach Pragi Płd., Rembertowa, Wawra, Wesołej, Starej Miłosnej, Sulejówka. Szukamy lekarzy do opieki nad pacjentami w ich domach – wizyty domowe w ramach hospicjum domowego.
Zalety pracy u nas:
• fantastyczna, rodzinna atmosfera w zespole;
• wynagrodzenie za odbyte wizyty oraz dyżury pod telefonem;
• elastyczny czas pracy – sam planujesz wizyty w porozumieniu z pacjentem i jego rodziną;
• zwrot kosztów poniesionych na paliwo;
• wsparcie merytoryczne i psychiczne doświadczonych kolegów i koleżanek z hospicjum;
• wyposażenie do prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej;
• comiesięczne spotkania z zespołem, gdzie możesz omówić problematyczne kwestie oraz zintegrować się ze społecznością naszych pracowników.
Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 223507376, lub po prostu przyjdź do naszego biura – ul. Botaniczna 68A, Warszawa-Wawer. Jeśli wolisz drogę mailową odezwij się na adres – biuro@hospicjum.warszawa.pl