Kolejny raz “Gotujemy się do pomocy!”

Gotuj się do pomocy! To cykl wydarzeń (głównie kulinarnych), podczas których kwestujemy na rzecz naszych Podopiecznych!
W imieniu Hospicjum Domowego im. Cicely Saunders, Stowarzyszenia Hospicjum Domowe oraz organizatorów Kocich Targów – CatExperts – profesjonaliści dla kotów – zapraszamy do odwiedzenia Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy (Bracka 25) w najbliższą sobotę, 26 maja. w godzinach 10:00-19:00. Tego dnia w ramach programu “Gotuj się do pomocy!” nasi wolontariusze i zespół przygotowywać będą przekąski i ciasteczka, które następnie będą charytatywnie kwestowane na rzecz wsparcia działań hospicjum i pomocy dla Podopiecznych. Znajdziecie u nas również zakładki, podkładki, kolczyki i inne dzieła wykonane przez dzieci i wolontariuszy na rzecz naszych Podopiecznych.Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/2006308569686427/W imieniu naszych Podopiecznych, wolontariuszy i wszystkich pracowników z góry dziękujemy za okazane zainteresowanie i Waszą obecność. Gotujmy się do pomocy!