Bellona S.A. wśród naszych darczyńców

Dziękujemy naszym Przyjaciołom z Bellona S.A. za dar serca w postaci książek dla naszych najmłodszych potrzebujących – osieroconych dzieci naszych podopiecznych.

A oto mój sekret. Jest bardzo prosty: dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…

Antoine de Saint-Exupéry

10 maja od Wydawnictwa Bellona otrzymaliśmy książki dla najmłodszych. Są one wspaniałym darem, który w tych trudnych momentach życia da chwilę wytchnienia i uśmiechu osieroconym dzieciom naszych podopiecznych. 

 

Każdy dar przyjmujemy z ogromną radością serca powiększoną o radość każdego naszego podopiecznego. Dziękując za każde działanie na rzecz potrzebujących, życzymy wytrwałości, sukcesów i wewnętrznej radości z każdego uśmiechu na ludzkiej twarzy, której jesteście Państwo częścią i przyczynkiem. Każdy dar jest dla nas znaczący i pomaga nam pomagać innym.

 Jeśli chcesz wspomóc naszych podopiecznych darowizną rzeczową lub finansową:– zadzwoń do nas: +48 790 241 541, 22 350 73 76,– napisz: marcin.kolodziej@hospicjum.warszawa.pl,– przyjdź: Botaniczna 68a, Warszawa.Bądź promieniem nadziei i radością w trudnej drodze naszych podopiecznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *