Szkolenia dla wolontariuszy

Serdecznie zapraszamy na szkolenie skierowane do wszystkich osób, które dostrzegają cierpienie drugiego człowieka. Przyjdź i skorzystaj z doświadczenia wysokiej klasy specjalistów, którzy na co dzień walczą o godność tych, którzy są w najtrudniejszych momentach swojego życia.

Jeżeli chcesz:
– pomóc osobie chorej
– spróbować zrozumieć cierpiącego
– nauczyć się pomagania drugiemu człowiekowi
– poszerzyć swoją wiedzę
to szkolenie jest dla Ciebie! Ten czas nie będzie stracony – zapraszamy!

Uczestnictwo w czterodniowym szkoleniu jest całkowicie bezpłatne. Na zakończenie otrzymasz imienny certyfikat, który nie obliguje do pozostania wolontariuszem hospicyjnym.

Wśród prowadzących:

Formularz zgłoszeniowy edycja “Jesień 2019” – liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń:
Potwierdzenie wpisania na listę uczestników będziemy wysyłali na początku września 2019 r.:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z rejestracją na Szkolenie dla kandydatów na Wolontariuszy i Pracowników POZ (dalej zwane Szkoleniem). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do rejestracji na Szkolenie. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Hospicjum Domowe z siedzibą w Warszawie, 04-543 przy ul. Botanicznej 68a. Więcej informacji: https://hospicjum.warszawa.pl/pomoz-nam/informacja-o-rodo/ IODO: https://hospicjum.warszawa.pl/o-nas/inspektor-ochrony-danych-osobowych/

Program szkolenia:

Program szkolenia zamieścimy w pierwszych dniach września 2019 roku.