Kolejna odsłona “Gotuj się do pomocy!” za nami!

W dniach 5-6 maja kolejny już raz “Gotowaliśmy się do pomocy!” podczas Festiwalu Pierogów Świata, w Klubie Iskra na Polu Mokotowskim w Warszawie.

3 wałki, 4 stolnice, 5 kg cebuli, 7 garnków, 10 rodzajów farszy i ponad 17 kg mąki. To tylko niektóre składniki, materiały i narzędzia, które wykorzystaliśmy do przygotowania “weekendowych” pierogów na rzecz Podopiecznych naszego hospicjum.

Miriam Aleksandrowicz, Sylwia Wysocka, Miłka Skalska, Maja Nowak, Marcin Troński, Wojciech Malajkat, Ilja Zmiejew, Andre de la Cruz, to tylko niektóre osoby, które w tych dniach dołączyły do naszych wolontariuszy tworząc wspaniały i radosny zespół “Gotujących się do pomocy”! A w tych dniach każdy był wolontariuszem – aktor, reżyser, dziennikarka, pielęgniarka czy fizjoterapeutka. W sumie 27 osób z uśmiechem na twarzy, zaangażowanych w przygotowanie i realizację wydarzenia. Każdej i każdemu z Was dziękujemy za Wasze serce i pomoc!

Dziękujemy organizatorom Festiwalu Pierogów Świata – “Smaczny Targ” za kolejne już zaproszenie do udziału w wydarzeniu i nieodpłatne udostępnienie infrastruktury na te dni. Dziękujemy “BluePhoto Ireneusz Rek Fotografia” za większość zdjęć.

Jedne z największych podziękowań należą się wszystkim tym, którzy odwiedzili nas w tych dniach i próbując naszych pierogów hojnie wsparli naszych Podopiecznych. Z serca Wam dziękujemy! A uzbieraliśmy ponad 3 300 zł, które w całości przeznaczymy na nasze działania statutowe, czyli opiekę nad terminalnie chorymi mieszkańcami Warszawy i okolic.

Więcej zdjęć w naszej galerii: Gotuj się do pomocy! Festiwal Pierogów Świata

Gotuj się do pomocy! to cykl wydarzeń, głównie kulinarnych, w których kwestując na rzecz naszych Podopiecznych krzewimy ideę hospicyjną, niesiemy przesłanie Cicely Saunders oraz promujemy wolontariat – nie tylko hospicyjny.

Jeśli chcesz zostać wolontariuszem, nie tylko akcyjnym – zobacz jak to zrobić.

Jeśli jesteś organizatorem, chcesz nas wesprzeć lub masz inny pomysł na działanie – pomóż nam.

Do zobaczenia w kolejnych odsłonach “Gotuj się do pomocy!”.